O nás

Firma Zetka Air s.r.o. je společnost se sídlem v Praze a provozovnou v Kralupech nad Vltavou. Jsme více než 20 let autorizovaným dealerem pro kompresory značky Atmos a pneumatické nářadí Permon. Po celou dobu je součástí našich služeb také servis, prodej náhradních dílů a půjčovna kompresorů a pneu nářadí.

Pro zákazníky z Prahy, Středočeského kraje, ale i celé ČR dodáváme kompresory značky Atmos. Šroubové pojízdné kompresory s dieselmotory.

Pneumatické nářadí

Dodáváme veškeré pneumatické nářadí firmy Permon. Pneumatické nářadí představuje bourací, vrtací, sekací a sbíjecí kladiva a příslušenství včetně vzduchových hadic, svorek, oškrtů, korunek, atd. Na pneumatické nářadí poskytujeme záruční i pozáruční servis. Výrobky Permon jsou také předmětem půjčovny a předváděcího servisu.

Opravy kompresorů

Jsme autorizované středisko pro záruční i pozáruční opravy kompresorů a dalších produktů, které prodáváme. Opravy kompresorů a další techniky provádíme na místě u zákazníka, případně provádíme opravy kompresorů a dalších strojů v našich dílnách. Na přání zákazníka dodáváme i náhradní díly. Pro zájemce z Prahy a dalších měst je připravena i naše půjčovna kompresorů a jiné techniky.

Půjčovna kompresorů

Naše půjčovna kompresorů vám nabízí kompresory Atmos v široké škále provedení. Ke kompresorům vám zapůjčíme také příslušenství, mj. hadice, kladiva, oškrty, vrtací kladiva, tyče nebo korunky. K zapůjčení poskytuje naše půjčovna kompresorů i elektrocentrály a zemědělskou techniku.